<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=485003495477593&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Zaczęłam chodzić z 12 letnim synem do Pani Doroty w zeszłym roku. Miał nadwagę i był strasznym niejadkiem. Dziś jego waga jest w normie, polubił dużo nowych potraw, warzyw i zaczął się więcej ruszać. Polecam Panią Dorotę, naprawdę ma super podejście do dzieci i potrafiła przekonać syna do zmiany.

Barbara

Poznaj inną historię

Moje odchudzanie z Dobrym Dietetykiem

Do poradni dietetycznej trafiłem bardziej przypadkowo, można powiedzieć jako "osoba towarzysząca". Mojemu synowi zależało na poprawie swoich nawyków żywieniowych oraz redukcji wagi i to był główny powód dla którego udałem się do poradni.  Pomyślałem, będzie łatwiej stosować się do zaleceń dietetyka we dwójkę niż w pojedynkę, więc wybraliśmy się razem. W tym czasie moja waga i stan zdrowia też już biły na alarm - waga oscylowała powyżej 120 kilogramów przy wzroście 178 cm, wyniki badań również nie wyglądały ciekawie.

czytaj więcej

Zgubiłam 25 kilogramów, ale zyskałam znacznie więcej !

  • Joanna, Mikołów
  • 25 kg
  • Kobieta
  • 28 czerwca, 2018

Pani Joanna trafiła do mojego gabinetu w Mikołowie w połowie zeszłego roku. Już od początku naszej współpracy czułam, że będzie to owocna współpraca. Nie pomyliłam się :) Silna wola, zaangażowanie i przede wszystkim cierpliwość – a tego ostatniego często brakuje przy odchudzaniu - musiał zaowocować sukcesem ! Tym samym poprawił się również stan zdrowia Pani Asi (m. in. poziom glukozy ustabilizował się) i jej samopoczucie.

Posłuchajcie, co ma do powiedzenia sama Pani Asia:

Uda się...nie uda... dam radę... chyba jednak nie....

Trochę sceptycznie nastawiona byłam głównie z powodu mojego trybu pracy- są to głównie zmiany nocne. Czasem warunki też nie pozwalają, aby zrobić sobie przerwę na posiłek (przynajmniej tak mi się do tej pory wydawało.) ale postanowiłam dać sobie szansę.

Oj, jakże bym żałowała, gdybym nie zdecydowała się na wizytę u Pani Doroty! Do dziś miałabym na wadze 3 cyferki z przodu i żal do siebie i wszystkich.

Ale z pomocą Pani dietetyk osiągnęłam nie tylko wymarzoną wagę. Na stałe zagościły u mnie regularne posiłki, odpowiednia ilość wody oraz aktywność fizyczna. Uśmiecham się też częściej :)

Polecam wszystkim niezdecydowanym !

POKAŻ