Opinie pacjentów

W końcu po kilku dietach i próbach w końcu udało mi się fajnie i zdrowo schudnąć. Posiłki w jadłospisie są proste i smaczne, Pani Dorota wszystko dobrze tłumaczy, jestem zadowolona z efektów i wszystkim serdecznie polecam mojego dietetyka

Marta

Poznaj inną historię

Zmiana tylko na lepsze

Przedstawiamy historię naszej pacjentki, Pani Kasi, która trafiła do Poradni Dobry Dietetyk w Mikołowie. Pani Kasia trafiła do poradni za namową koleżanki, widząc efekty jej starań. Pomyślała więc - "jeżeli jej się udało, ja również dam radę".

czytaj więcej

Zgubiłam 25 kilogramów, ale zyskałam znacznie więcej !

  • Joanna, Mikołów
  • 25 kg
  • Kobieta
  • 28 czerwca, 2018

Pani Joanna trafiła do mojego gabinetu w Mikołowie w połowie zeszłego roku. Już od początku naszej współpracy czułam, że będzie to owocna współpraca. Nie pomyliłam się :) Silna wola, zaangażowanie i przede wszystkim cierpliwość – a tego ostatniego często brakuje przy odchudzaniu - musiał zaowocować sukcesem ! Tym samym poprawił się również stan zdrowia Pani Asi (m. in. poziom glukozy ustabilizował się) i jej samopoczucie.

Posłuchajcie, co ma do powiedzenia sama Pani Asia:

Uda się...nie uda... dam radę... chyba jednak nie....

Trochę sceptycznie nastawiona byłam głównie z powodu mojego trybu pracy- są to głównie zmiany nocne. Czasem warunki też nie pozwalają, aby zrobić sobie przerwę na posiłek (przynajmniej tak mi się do tej pory wydawało.) ale postanowiłam dać sobie szansę.

Oj, jakże bym żałowała, gdybym nie zdecydowała się na wizytę u Pani Doroty! Do dziś miałabym na wadze 3 cyferki z przodu i żal do siebie i wszystkich.

Ale z pomocą Pani dietetyk osiągnęłam nie tylko wymarzoną wagę. Na stałe zagościły u mnie regularne posiłki, odpowiednia ilość wody oraz aktywność fizyczna. Uśmiecham się też częściej :)

Polecam wszystkim niezdecydowanym !

POKAŻ