Opinie pacjentów

Na diecie jestem od stycznia tego roku. Schudłam do tej pory około 14kg. Z uwagi na problemy zdrowotne przeszłam za namową Pani dietetyk na dietę bezglutenową. Lepiej się czuję, mam więcej życia i energii i dopiero właśnie na tej diecie waga zaczęła spadać, po wcześniejszym stosowaniu innych. Polecam poradnię w Żorach

Basia

Poznaj inną historię

"Nie jesz- nie chudniesz" Wreszcie zrozumiałam znaczenie tych słów. Efekt? Prawie 30 kg mniej!

Swoją historię odchudzania z Dobrym Dietetykiem rozpoczęłam prawie rok temu. Ważyłam coraz więcej, czułam się gorzej, aż w końcu powiedziałam "dość". Umówiłam się z Panią Dorotą Lejkowską i z niecierpliwością oczekiwałam na pierwsze spotkanie.  

czytaj więcej

Zgubiłam 25 kilogramów, ale zyskałam znacznie więcej !

  • Joanna, Mikołów
  • 25 kg
  • Kobieta
  • 28 czerwca, 2018

Pani Joanna trafiła do mojego gabinetu w Mikołowie w połowie zeszłego roku. Już od początku naszej współpracy czułam, że będzie to owocna współpraca. Nie pomyliłam się :) Silna wola, zaangażowanie i przede wszystkim cierpliwość – a tego ostatniego często brakuje przy odchudzaniu - musiał zaowocować sukcesem ! Tym samym poprawił się również stan zdrowia Pani Asi (m. in. poziom glukozy ustabilizował się) i jej samopoczucie.

Posłuchajcie, co ma do powiedzenia sama Pani Asia:

Uda się...nie uda... dam radę... chyba jednak nie....

Trochę sceptycznie nastawiona byłam głównie z powodu mojego trybu pracy- są to głównie zmiany nocne. Czasem warunki też nie pozwalają, aby zrobić sobie przerwę na posiłek (przynajmniej tak mi się do tej pory wydawało.) ale postanowiłam dać sobie szansę.

Oj, jakże bym żałowała, gdybym nie zdecydowała się na wizytę u Pani Doroty! Do dziś miałabym na wadze 3 cyferki z przodu i żal do siebie i wszystkich.

Ale z pomocą Pani dietetyk osiągnęłam nie tylko wymarzoną wagę. Na stałe zagościły u mnie regularne posiłki, odpowiednia ilość wody oraz aktywność fizyczna. Uśmiecham się też częściej :)

Polecam wszystkim niezdecydowanym !

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ