Opinie pacjentów

Pani Dorota jest profesjonalistką w każdym calu. Córka miała problem z nadwagą i jednocześnie była strasznym niejadkiem. Dzięki pomocy Pani Doroty Kinga polubiła wiele dań i warzyw, których do tej pory nawet nie spróbowała, z wagą już też powoli dochodzimy do celu. Polecam zdecydowanie.

Krzysztof

Poznaj inną historię

Moje odchudzanie z Dobrym Dietetykiem

Do poradni dietetycznej trafiłem bardziej przypadkowo, można powiedzieć jako "osoba towarzysząca". Mojemu synowi zależało na poprawie swoich nawyków żywieniowych oraz redukcji wagi i to był główny powód dla którego udałem się do poradni.  Pomyślałem, będzie łatwiej stosować się do zaleceń dietetyka we dwójkę niż w pojedynkę, więc wybraliśmy się razem. W tym czasie moja waga i stan zdrowia też już biły na alarm - waga oscylowała powyżej 120 kilogramów przy wzroście 178 cm, wyniki badań również nie wyglądały ciekawie.

czytaj więcej

Zmiana tylko na lepsze

  • Kobieta
  • 24 listopada, 2015

Przedstawiamy historię naszej pacjentki, Pani Kasi, która trafiła do Poradni Dobry Dietetyk w Mikołowie. Pani Kasia trafiła do poradni za namową koleżanki, widząc efekty jej starań. Pomyślała więc - "jeżeli jej się udało, ja również dam radę".

Trudne początki

Na początku wcale nie było łatwo. Najtrudniejsze podczas terapii okazało się chyba pilnowanie przerw między posiłkami. Później jednak sam już żołądek upominał się o swoje porcje bez potrzeby spoglądania na zegarek. Diety często kojarzą się z czymś, co mocno ogranicza, że porcje są malutkie. Tutaj absolutnie nie bylo czegoś takiego. Posiłki bardzo urozmaicone, ilość jedzenia odpowiednia więc o głodzie nie było mowy. Jednocześnie kilogramy same leciały w dół...

Nowy, zdrowy tryb życia

Samopoczucie uległo poprawie, jest dużo więcej energii do życia. Organizm już tak przyzwyczaił się do takiego trybu życia, że nawet nie ma się ochoty tego zmieniać i wracać do starych nawyków. Dużym plusem na diecie były jasno wyznaczone cele, konkretne posiłki i przepisy na każdy dzień. Wiadomo jest czego się trzymać i łatwiej jest wszytko sobie poukładać i zaplanować. Ogólnie rzecz biorąc- wielka zmiana na lepsze:)

Efekty terapii

Waga wyjściowa 80,6 kg, poziom tkanki tłuszczowej 38,7%,

Waga obecna 68 kg, poziom tkanki tłuszczowej 28,5%

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Doroty Lejkowskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Mikołowie.

Pani Kasi udało się zrzucić w naszej poradni ponad 12 kilogramów. Było to działanie przemyślane i długofalowe. Zawsze tłumaczę swoim pacjentom na początku naszej terapii, że jest to proces długi, ale tylko wtedy da zamierzone efekty. Pani Kasia wiedziała, że waga nie spadnie w miesiąc czy dwa. Oczywiście różne diety cud mogą przynieść taki efekt, ale niestety nie będzie on trwały. Tutaj cierpliwość i stosowanie się do zaleceń pomogły osiągnąć wymarzony sukces. Efekty terapii: waga wyjściowa 80,6 kg, poziom tkanki tłuszczowej 38,7%, waga obecna 68 kg, poziom tkanki tłuszczowej 28,5%

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ