<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=485003495477593&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Będąc w ciąży wykryto u mnie cukrzycę ciążową i diabetolog zalecił wizytę u dietetyka. Trafiłam do poradni Dobry dietetyk w Mikołowie. Dzięki temu cukier do końca ciąży był stabilny, nie musiałam brać tabletek ani insuliny, ponadto nie przytyłam aż tak bardzo dużo, żeby mieć nadmiar kilogramów po porodzie, zostało jakieś 2 kg. Polecam Panią Dorotę wszystkim niezdecydowanym.

Maria

Poznaj inną historię

Dieta bez wyrzeczeń i głodówki? Tak! To już nie jest dieta, to jest sposób na zdrowe życie !

Spotkanie z Panią Dorotą Lejkowską odmieniło całe moje dotychczasowe życie. Nie żartuję ! Od ponad 20 lat wiecznie się odchudzałam, próbując wszelkich najnowszych, rewelacyjnych diet. Niektóre przynosiły dobre efekty, ale na krótko. A nie na tym mi zależało.Ostatnio wyrzucałam z jadłospisu co raz więcej produktów , posiłki nieregularne i "nudne" - ciągle to samo, a efekty żadne.

czytaj więcej

Zmiana tylko na lepsze

  • Kobieta
  • 24 listopada, 2015

Przedstawiamy historię naszej pacjentki, Pani Kasi, która trafiła do Poradni Dobry Dietetyk w Mikołowie. Pani Kasia trafiła do poradni za namową koleżanki, widząc efekty jej starań. Pomyślała więc - "jeżeli jej się udało, ja również dam radę".

Trudne początki

Na początku wcale nie było łatwo. Najtrudniejsze podczas terapii okazało się chyba pilnowanie przerw między posiłkami. Później jednak sam już żołądek upominał się o swoje porcje bez potrzeby spoglądania na zegarek. Diety często kojarzą się z czymś, co mocno ogranicza, że porcje są malutkie. Tutaj absolutnie nie bylo czegoś takiego. Posiłki bardzo urozmaicone, ilość jedzenia odpowiednia więc o głodzie nie było mowy. Jednocześnie kilogramy same leciały w dół...

Nowy, zdrowy tryb życia

Samopoczucie uległo poprawie, jest dużo więcej energii do życia. Organizm już tak przyzwyczaił się do takiego trybu życia, że nawet nie ma się ochoty tego zmieniać i wracać do starych nawyków. Dużym plusem na diecie były jasno wyznaczone cele, konkretne posiłki i przepisy na każdy dzień. Wiadomo jest czego się trzymać i łatwiej jest wszytko sobie poukładać i zaplanować. Ogólnie rzecz biorąc- wielka zmiana na lepsze:)

Efekty terapii

Waga wyjściowa 80,6 kg, poziom tkanki tłuszczowej 38,7%,

Waga obecna 68 kg, poziom tkanki tłuszczowej 28,5%

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Doroty Lejkowskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Mikołowie.

Pani Kasi udało się zrzucić w naszej poradni ponad 12 kilogramów. Było to działanie przemyślane i długofalowe. Zawsze tłumaczę swoim pacjentom na początku naszej terapii, że jest to proces długi, ale tylko wtedy da zamierzone efekty. Pani Kasia wiedziała, że waga nie spadnie w miesiąc czy dwa. Oczywiście różne diety cud mogą przynieść taki efekt, ale niestety nie będzie on trwały. Tutaj cierpliwość i stosowanie się do zaleceń pomogły osiągnąć wymarzony sukces. Efekty terapii: waga wyjściowa 80,6 kg, poziom tkanki tłuszczowej 38,7%, waga obecna 68 kg, poziom tkanki tłuszczowej 28,5%

POKAŻ