Opinie pacjentów

Do Pani dietetyk Doroty Lejkowskiej w Mikołowie trafiłam z polecenia i mogę polecić dalej. Schudłam, poprawiły się moje wyniki, samopoczucie i zniknęły dolegliwości żoładkowe z którymi dość długo się borykałam. Jestem mniej ociężała, jem zdrowo i sprawia mi to przyjemność. Konkretny, rzeczowy i bardzo motywujący dietetyk. Jeszcze raz polecam.

Beata

Poznaj inną historię

Zmiana tylko na lepsze

Przedstawiamy historię naszej pacjentki, Pani Kasi, która trafiła do Poradni Dobry Dietetyk w Mikołowie. Pani Kasia trafiła do poradni za namową koleżanki, widząc efekty jej starań. Pomyślała więc - "jeżeli jej się udało, ja również dam radę".

czytaj więcej

"Nie jesz- nie chudniesz" Wreszcie zrozumiałam znaczenie tych słów. Efekt? Prawie 30 kg mniej!

  • Iwona
  • 30 kg
  • Kobieta
  • 28 czerwca, 2018

Swoją historię odchudzania z Dobrym Dietetykiem rozpoczęłam prawie rok temu. Ważyłam coraz więcej, czułam się gorzej, aż w końcu powiedziałam "dość". Umówiłam się z Panią Dorotą Lejkowską i z niecierpliwością oczekiwałam na pierwsze spotkanie.

 

Czy były jakieś obawy przed pierwszą wizytą u dietetyka?

Oczywiście, najbardziej bałam się po prostu tego, że nie podołam, że zabraknie mi motywacji. Słyszałam od koleżanek, które zresztą poleciły mi Panią Dorotę, że trzeba m. in. jeść regularnie i pić odpowiednią ilość wody. A z tym miałam duże problemy.

Czy stosowanie się do zaleceń było trudne?

Moje obawy związane z regularnym jedzeniem i nawadnianiem się szybko zniknęły. 5 posiłków dziennie sprawiło, że nie chodziłam głodna, czułam się lżej a kilogramów regularnie ubywało.

Pani Dorota wzięła pod uwagę m. in. moje preferencje smakowe, możliwości czasowe, więc tym bardziej stosowanie się do zaleceń nie było ciężkie.

Niedawno rozpoczęłam pracę zmianową, znowu bałam się jak pogodzę to z jedzeniem. Dostałam wtedy dokładnie rozpisane pory co i kiedy jeść na poszczególnych zmianach i nie wpłynęło to niekorzystnie na dalsze, wspaniałe efekty.

Czy pojawiały się trudne chwile?

Trudnych chwil nie było dużo, czasem gdy dopadał mnie mały kryzys, zawsze mogłam liczyć na pełne wsparcie i słowa otuchy podczas wizyt kontrolnych.

Co chciałaby przekazać Pani innym?

Warto odważyć się i spróbować odmienić swoje życie. Polecam i zachęcam innych- naprawdę możliwa jest trwała zmiana nawyków żywieniowych. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Poza tym, że jestem lżejsza o 30 kilogramów, czuję się zdrowsza i szczęśliwsza !

 

POKAŻ