<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=485003495477593&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Odpowiednie podejście do pacjenta, dieta smaczna, prosta i dostosowana do moich potrzeb. Polecam zdecydowanie poradnię Pani Doroty.

Rafał

Poznaj inną historię

Zgubiłam 25 kilogramów, ale zyskałam znacznie więcej !

Pani Joanna trafiła do mojego gabinetu w Mikołowie w połowie zeszłego roku. Już od początku naszej współpracy czułam, że będzie to owocna współpraca. Nie pomyliłam się :) Silna wola, zaangażowanie i przede wszystkim cierpliwość – a tego ostatniego często brakuje przy odchudzaniu - musiał zaowocować sukcesem ! Tym samym poprawił się również stan zdrowia Pani Asi (m. in. poziom glukozy ustabilizował się) i jej samopoczucie.

czytaj więcej

Dieta bez wyrzeczeń i głodówki? Tak! To już nie jest dieta, to jest sposób na zdrowe życie !

  • Irena, Mikołów
  • 15 kg w 7 miesięcy
  • Kobieta
  • 11 stycznia, 2017

Spotkanie z Panią Dorotą Lejkowską odmieniło całe moje dotychczasowe życie. Nie żartuję ! Od ponad 20 lat wiecznie się odchudzałam, próbując wszelkich najnowszych, rewelacyjnych diet. Niektóre przynosiły dobre efekty, ale na krótko. A nie na tym mi zależało.Ostatnio wyrzucałam z jadłospisu co raz więcej produktów , posiłki nieregularne i "nudne" - ciągle to samo, a efekty żadne.

Niestety, najgorszy był wpływ otyłości na moje zdrowie.

Od lat nadciśnienie tętnicze, cukrzyca II,  i mimo dość aktywnego trybu życia (rower, nordic walking ) ,stawałam się coraz mniej sprawna. Oczywiście wiek też miał na to wpływ.

W mojej głowie dojrzewała myśl, że bez pomocy profesjonalisty się nie obejdzie.

Potrzebowałam całkowitej zmiany sposobu odżywiania. I tak trafiłam do P. Doroty. (Trochę z przypadku, bo gabinet dietetyka był obok poradni diabetologicznej). To co przygotowała P. Dorota przeszło moje najśmielsze oczekiwania - doskonale zbilansowana i urozmaicona dieta. Początkowy chaos w kuchni - trwał ok. 1 tyg - odpowiednie zakupy, przygotowywanie produktów np. ważenie a szczególnie regularność spożywanych posiłków stopniowo zamieniał się w radosną codzienność. Przez pierwszy miesiąc ciągle zadawałam sobie pytanie - co ja jadłam do tej pory ?  jak ja mogłam się tak odżywiać ? to był szok !

Na efekty dobrze zbilansowanych, urozmaiconych posiłków (no i mojej  determinacji) nie musiałam długo czekać.

Po pierwsze : waga - rozmiar XXL, po 7 mies. 42 , założoną wagę już osiągnęłam ale na tym nie kończę, idę dalej!!!

po drugie i NAJWAŻNIEJSZE: MOJE ZDROWIE - od samego początku odstawiłam leki moczopędne, po 2 mies. leki stosowane w cukrzycy zmniejszyłam o połowę,  po 3 miesiącach stopniowe wycofywanie się z leków na nadciśnienie , aż do całkowitego zaprzestania , leki nasercowe w najmniejszej z możliwych  dawek (wszystko oczywiście pod kontrolą odpowiednich lekarzy). Bardzo dobre wyniki badań, no i cudowne samopoczucie. 

I nikt mi już nie wmówi że się "nie da "

Da się, ale trzeba bardzo chcieć. To trzeba ułożyć sobie w swojej głowie - najważniejsza motywacja, cel no i oczywiście spotkanie właściwej osoby we właściwym czasie i miejscu. To wszystko zawdzięczam Pani Lejkowskiej, doskonałej profesjonalistce.

To dzięki Pani jestem dzisiaj innym człowiekiem, bardzo Pani dziękuję. I obiecuję, przede wszystkim sobie, że nie wrócę już nigdy do starych nawyków żywieniowych ! To już nie jest dieta, to jest sposób na zdrowe życie !

Wypowiedź dietetyka, Pani Doroty Lejkowskiej z poradni Dobry Dietetyk w Mikołowie:

Mimo, że nasze pierwsze spotkanie- jak już wyżej wspomniała Pani Irena- było "trochę z przypadku", od początku nie miałam wątpliwości, że uda nam się wspólnie zajść tak daleko. Pani Irena od początku wykazywała szczerą chęć współpracy. To głównie dzięki jej determinacji, zaangażowaniu i cierpliwości osiągnęła upragniony cel - wagę oraz lepsze samopoczucie. Serdecznie gratuluję i życze dalszych sukcesów!

 

 

 

POKAŻ